Popis

Organizátor:
River Service s.r.o.
Web:
www.riverservice.cz
Kontaktná osoba:
Mgr. Peter Sýkora
Kontakt:
e-mail: obchod@riverservice.cz

Komu je kurz/školenie určené
Napadajú Vás tie najlepšie a pádne argumenty až po skončení rokovaní? Až potom viete, čo presne ste mal/a povedať, čo použiť a ako reagovať? Vyskúšajte si tréning argumentačných schopností, pohotových reakcií a rečníckych trikov. Aj tá najlepšia myšlienka nemá nádej na presadenie, keď ju nevieme dobre prezentovať druhým a podporiť ju jasnými a presvedčivými argumentami.

Ciele:

Absolvent kurzu sa zorientuje v technikách argumentačných stratégií, naučí sa argumentovať a jasne prezentovať svoje myšlienky, dokáže obhájiť svoje stanoviská, ovládne techniky argumentácie a presvedčovania, odhalí neúprimnosť a naučí sa reagovať na záludné otázky.

Obsah:

Argumentácia. Metódy a stratégie účinné argumentácie. Techniky vyjednávania a argumentácie. Argumentácia vo vyjednávaní.

metodika

Interaktívny výklad s diskusiou, hranie rolí, prípadové štúdie, tréning vo dvojiciach s pozorovateľom, workshop, cvičenie, modelové situácie, skupinová práca.

určené

Pre všetkých, ktorí nielen v rámci svojej profesie potrebujú presvedčivo a racionálne argumentovať. Ďalej pre pracovníkov a manažérov, ktorí vo svojej pracovnej činnosti potrebujú presadiť svoje názory a presvedčiť svojich partnerov o svojich predstavách alebo zámeroch. Manažérom a všetkým pracovníkom, ktorí majú za úlohu rozvíjať myšlienky a projekty vo vnútri svojho tímu a presadzovať ich na rôznych úrovniach

INFORMÁCIE

Školiteľ: River Service s.r.o.Termín začatia: otvorený kurzDĺžka trvania: 2 dni, 16 hodínLokalita: Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Doplnkové info: V cene je zahrnutý poplatok za kurz, študijné materiály a potvrdenie o absolvovaní školenia

Dopyt na iný termín

Video a foto

Video a foto

Referencie

Referencie