Popis

Organizátor:
River Service s.r.o.
Web:
www.riverservice.cz
Kontaktná osoba:
Mgr. Peter Sýkora
Kontakt:
e-mail: obchod@riverservice.cz

Komu je kurz/školenie určené
Máte za sebou rad úspešných rokovaní a relatívne dobré obchodné výsledky? Napriek tomu sa občas dostávate do nepríjemných situácií, v ktorých si nie ste istí, či by sa nedali vyriešiť lepšie? Tento tréning, ktorý je zameraný na efektívne zvládanie náročných, konfliktných či inak obávaných situácií pri predaji, vám pomôže získať potrebnú sebaistotu a umožní Vám zdokonaliť Vaše existujúce zručnosti v oblasti obchodu.

Ciele:

Získať “ťah na bránku”. Rozpoznať nákupné signály zákazníka a v správny čas úspešne uzavrieť rokovania. Správne jednať s problematickými klientmi. Vedieť prezentovať cenu tak, aby sa zdala výhodná. Zvládnuť pokročilé metódy a techniky riešenia námietok, sťažností a reklamácií klientov. Vedieť vo vhodnú chvíľu získať odporúčania.

Obsah:

Uzavretie diskusie s cieľom predať. Zvládanie problematických klientov. Ako prezentovať cenu, aby sa zdala výhodná. Pokročilé techniky zvládanie námietok. Ako si povedať o odporúčania.Metodika:Interaktívny výklad s diskusiou, testy, hranie rolí, prípadové štúdie, súťaže, videotréning.Určené:Skúseným obchodníkom, technicko-obchodným predajcom, servisným pracovníkom, obchodným zástupcom a konzultantom, ktorí chcú zvýšiť úroveň svojich predajných zručností.

INFORMÁCIE

Školiteľ: River Service s.r.o.Termín začatia: otvorený kurzDĺžka trvania: 1 dni, 8 hodínLokalita: Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Doplnkové info: V cene je zahrnutý poplatok za kurz, študijné materiály

Dopyt na iný termín

Video a foto

Video a foto

Referencie

Referencie